Teenused

E-kaubandus-
lahendused

 • e-poe rakenduste loomine
 • e-poe haldamine ja turustamine
 • partnerlusprojektid
 • maksete kogumine

Oleme keskendunud e-kaubanduslahenduste loomisele. Meie kogemus võimaldab pakkuda hästi läbimõeldud ja e-müüki soosivaid eri- ja standardlahendusi.

Kuna e-poe loomise puhul on tarkvarast olulisem see, kuidas valminud lahendus kanaliseerida, siis pakume oma klientidele koostöövõimalust e-poe tegevuse haldamiseks ja turundamiseks. Teeme seda reeglina partnerluses, kus haldusteenuse summa sõltub teenitavast käibest. Selline partnerluse põhimõttel koostöö hoiab meid püsivalt motiveeritud, sest tulu teenitakse läbi ühise pingutuse.

Juhul kui teil on aga pood juba olemas, kuid raskusi valmistab maksete kogumine (pangalingid ja krediitkaardimaksed), siis saame teid selles küsimuses aidata. Meie Payment Gateway teenus võimaldab hõlpsasti maksevahendeid veebipoega liidestada ning Eestist ja üle maailma toodete ja teenuste ees raha koguda.

Mobiilsed
keskkonnad

 • mobiilne veeb
 • nutirakendused

Nutitelefonide ajastu on igaveseks muutnud telefoni mõistet. Käepärane ja mitmekülgne nutitelefon on igapäevaselt esimene seade, millega me interneti vahendusel informatsiooni leiame. Tegemist on informatsiooni ajastu uue revolutsiooniga, mis nõudleb taskuekraanidele kohandatud veebikeskkondade ja rakenduste järele. Märksõna „vähem on rohkem“ omandab nutimaailmas aina suuremat tähtsust. Vähendatud ekraan eeldab informatsiooni lihtsat ja tunnetuslikku esitlemist ja see nõuab informatsiooni esitajalt põhjalikku eeltööd.

Nutirakenduse arendus saab alguse idee põhjalikust läbitöötamisest. Seejärel loome rakenduse maketi (wireframe), mis annab ülevaate navigatsiooniloogikast ja info paigutusest. Seejärel loome rakendusele lummava disainilahenduse ja lõpuks teostame vajalikud programmeerimistööd.

Oluline on aga tõdeda, et alati ei ole „äpp“ see kõige õigem meetod nutikasutaja poole pöördumiseks. Ettevõtete info- ja müügilehtede puhul on äpi asemel eelduseks käepärase mobiilse veebi olemasolu tavalise veebilehe kõrval.

Saame teid aidata ka siis, kui teie olemasolev veebileht ei ole loodud meie poolt. Kuulame ära teie nägemuse ja aitame kompaktse taskuveebi loomisele kaasa nii visuaalselt, kui arendusega.

Brightspark on peamiselt pühendunud Microsofti arendusplatvormidele (Windows Phone ja Windows 8), kuid terviklahenduse eesmärgil loome lahendusi ka Android ja iOS platvormidele.

Tarkvara-
arendus

 • infosüsteemide analüüs
 • erilahenduste arendus
  (.net ja PHP)
 • infosüsteemide optimeerimine
  ja haldamine

Selleks, et saaksime tarkvara hoolde jätta nii olulised asjad nagu oma vara, identiteedi, äri ja perekonna,

peab see olema loodud oskuslikult ning kvaliteetselt. Brightspark pakub tarkvaraarendusteenust veebipõhiste infosüsteemide loomiseks.

Omame pikaajalist kogemust nii era- kui ka riigiasutuste infosüsteemide loomisel.

Tunneme X-tee, e-panganduse, ID-kaardi ja mitme teise infotehnoloogilise arhitektuuri toimepõhimõtteid. Vajadusel arendame tööjaama põhist klientrakendust ning tarkvara riistvara töö juhtimiseks.

Disain

 • veebidisain
 • tootedisain
 • CVI

Tarkvara ja veebikeskkondade edukuse puhul on võtmetähtsus esteetiliselt kaunil, hoomataval ja loogilisel kasutajaliidesel.

Alates 2014. aastast pakume tarkvara „köögipoolele” lisaks ka kasutajaliideste visualiseerimist.

Omame kompetentsi pakkuda disaini täislahendust, mis hõlmab disainilahendusi

nii digikanalitesse (kodulehed, mobiilirakendused) kui ka korporatiivse visuaalse identiteedi loomist (tootepakendid, logod ja ettevõtete korporatiivne identiteet).

Süsteemide
integratsioon

 • Veebiteenused, SDK ja API liidesed
 • Andmete ülekanded ja andmekvaliteet
 • Andmete formaadi konverteerimine

Vaatamata sellele, et IT-maailmas on info näiliselt seotud, kogeme sageli, et

meie kasutatavad infosüsteemid ei ühti ja selleks, et andmeid ühest keskkonnast teise saada, peame tegema käsitööd. Brightspark aitab kasutusel olevad tarkvarad omavahel liidestada ja meeskonna aega produktiivse töö jaoks vabastada.

Omame kogemust nii kohalike, kui rahvusvaheliste süsteemide integreerimisel, seega kui teie organisatsioonis on süsteeme, mis täna veel omavahel ei suhtle, siis võtke meiega ühendust.

Tarkvara
komponendid

 • CMS
 • GRID
 • BulkInsert

Suured infosüsteemid koosnevad alati väiksematest komponentidest. Rakendustes on sageli kasutusel sisuhaldus (CMS), tabelvaate komponent (GRID), kasutajate haldusliides, kontaktivormid, autentimine, maksevahendid jm.

Selleks, et meie tarkvaraarendusprojektid oleksid kiiremad ja kvaliteetsemad, täiustame pidevalt oma põhikomponente ja püüame iga projektiga arendaja juurde uusi universaalselt kasutatavaid tööriistu. Mida rohkem on projektides läbiproovitud alamkomponente, seda väiksem on rakendustes ilmnevate vigade arv ning arendus seetõttu kliendile soodsam.

Alates 2012. aastast oleme komponente ka teiste arendajatega tasuta või väikese tasu eest jaganud.

Meie edukaim avatud lähtekoodiga projekt Entity Framework Bulk Insert on kättesaadav alltoodud lingil: https://efbulkinsert.codeplex.com/

Tekkis küsimus?

Saada see meile